#dashuri

58,864 posts tagged with #dashuri

Photos and Videos about #dashuri

(@dashurieperjeteshme)

15 Minutes Ago

Kur Dicka Eshte E Imja Eshte E Imja 😍👇👇👇👇 . . | @dashurieperjeteshme | #dashuri #dashurieperjeteshme #valzator #cover #love

(@nuse_qifte)

1 Hour Ago

»» NUSE «« 👰🏻♥️ .Follow for more 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 .@nuse_qifte .@nuse_qifte .@nuse_qifte _______________________________________________________ . #albania #kosovo #nuse #bride #wedding #dasma #fejesa #weddingdress #shqipatre #nuseshqiptare #dashuri #love #qift #grim #dhe #frizura #tedua #lumturi #albanianwedding #specialday #photography #prishtina #podujeva #prizren #gjakova #ferizaj #gjilan #drenica #lipjan #mitrovic @nusetshqiptare2017 @nusetshqiptare @nusetqikat @albanischenuset @albanian_weddings @albanischedasma @kurora.aksesore @albanian.weddings @nuse_fustana_dimija @nuse_nusee @nuse.shqiptare2017 @nusegoca

(@qifti_perfekt_)

1 Hour Ago

#Çifti_Perfekt_ ❤💏♥️♥️🙏 . . . Follow @qifti_perfekt_ for more . . . ______________________________________________________ #bestcouple #love #ask #dashuri#togetherforever #happiness #familyfirst #qiftetshqiptar #kosovo #germany #photography #sky #beauty #beautiful #pictureday #couple #everything #loveforever #couplesgoals #goals #infinity #forever #paris #germany #swiss #king #queen

(@qifti_perfekt_)

1 Hour Ago

#Çifti_Perfekt_ ❤💏♥️♥️🙏 . . . Follow @qifti_perfekt_ for more . . . ______________________________________________________ #bestcouple #love #ask #dashuri#togetherforever #happiness #familyfirst #qiftetshqiptar #kosovo #germany #photography #sky #beauty #beautiful #pictureday #couple #everything #loveforever #couplesgoals #goals #infinity #forever #paris #germany #swiss #king #queen

(@qifti_perfekt_)

1 Hour Ago

#Çifti_Perfekt_ ❤💏♥️♥️🙏 . . . Follow @qifti_perfekt_ for more . . . ______________________________________________________ #bestcouple #love #ask #dashuri#togetherforever #happiness #familyfirst #qiftetshqiptar #kosovo #germany #photography #sky #beauty #beautiful #pictureday #couple #everything #loveforever #couplesgoals #goals #infinity #forever #paris #germany #swiss #king #queen

(@qifti_perfekt_)

1 Hour Ago

#Çifti_Perfekt_ ❤💏♥️♥️🙏 . . . Follow @qifti_perfekt_ for more . . . ______________________________________________________ #bestcouple #love #ask #dashuri#togetherforever #happiness #familyfirst #qiftetshqiptar #kosovo #germany #photography #sky #beauty #beautiful #pictureday #couple #everything #loveforever #couplesgoals #goals #infinity #forever #paris #germany #swiss #king #queen

(@qifti_perfekt_)

1 Hour Ago

#Çifti_Perfekt_ ❤💏♥️♥️🙏 . . . Follow @qifti_perfekt_ for more . . . ______________________________________________________ #bestcouple #love #ask #dashuri#togetherforever #happiness #familyfirst #qiftetshqiptar #kosovo #germany #photography #sky #beauty #beautiful #pictureday #couple #everything #loveforever #couplesgoals #goals #infinity #forever #paris #germany #swiss #king #queen

(@qifti_perfekt_)

1 Hour Ago

#Çifti_Perfekt_ ❤💏♥️♥️🙏 . . . Follow @qifti_perfekt_ for more . . . ______________________________________________________ #bestcouple #love #ask #dashuri#togetherforever #happiness #familyfirst #qiftetshqiptar #kosovo #germany #photography #sky #beauty #beautiful #pictureday #couple #everything #loveforever #couplesgoals #goals #infinity #forever #paris #germany #swiss #king #queen

(@qifti_perfekt_)

1 Hour Ago

#Çifti_Perfekt_ ❤💏♥️♥️🙏 . . . Follow @qifti_perfekt_ for more . . . ______________________________________________________ #bestcouple #love #ask #dashuri#togetherforever #happiness #familyfirst #qiftetshqiptar #kosovo #germany #photography #sky #beauty #beautiful #pictureday #couple #everything #loveforever #couplesgoals #goals #infinity #forever #paris #germany #swiss #king #queen

(@qifti_perfekt_)

1 Hour Ago

#Çifti_Perfekt_ ❤💏♥️♥️🙏 . . . Follow @qifti_perfekt_ for more . . . ______________________________________________________ #bestcouple #love #ask #dashuri#togetherforever #happiness #familyfirst #qiftetshqiptar #kosovo #germany #photography #sky #beauty #beautiful #pictureday #couple #everything #loveforever #couplesgoals #goals #infinity #forever #paris #germany #swiss #king #queen

(@copeza_librash)

2 Hours Ago

“Të gjithë vajzat e botës ishin ndarë në dy klasa: një klasë përfshinte të gjithë vajzat e botës, përvec asaj, dhe ato kishin ndjenjat e zakonshme njerëzore dhe ishin vajza krejt të zakonshme; ndërsa klasa tjetër – ajo dhe vetëm ajo – nuk kishte dobësi dhe qëndronte më lart se i gjithë njerëzimi. Copëz nga “Ana Karenina”, Leon Tolstoi #copeza_librash #libra #poezi #poetry #shkrime #shkrimtar #lectures #miqtelibrit #biblotek #book #books #livres #poezie #dashuri #ndjenja #mendime #emocion #dashuri #miqesi #amreading #booklovers #bibliophile #freebooks  #ebooks  #bookshelshelves #booksphotography #goodreads #popbooks #bookclub #epicreads

(@muzik_per_kejt)

2 Hours Ago

Rubrika ~ Voto me nje like Une do te postoj foto me kang qe kan dal ket koh te fundi dhe ju votoni me likes nese ju pelqen nje kang jepni nje kang ne fund do ta zgjedhi kangen fitis ose top 3 💕 Nese ju pelqen kanga @samirs4m - #dashuri Bone foton like per votim #s4mm #shqip #albanian

(@_na_dyy)

2 Hours Ago

Dashuri në shikim të parë follow @xheloziia #followme #like#coment #tag #ineedyou #loveu #dashuri #neshikim #tepar

(@creative_card)

2 Hours Ago

Qantë dekorative 🛍 Dhuro më të dashurëve tuaj... Për porosi na shkruani në DM - Follow 👉 @creative_card për më shumë... - #bag #qante #çanta #vjollcë #dhurate #mitrovice #kosove #dhurodashuri #dhuro #dashuri #zemer

(@nuse_qifte)

3 Hours Ago

»» NUSE «« 👰🏻♥️ .Follow for more 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 .@nuse_qifte .@nuse_qifte .@nuse_qifte _______________________________________________________ . #albania #kosovo #nuse #bride #wedding #dasma #fejesa #weddingdress #shqipatre #nuseshqiptare #dashuri #love #qift #grim #dhe #frizura #tedua #lumturi #albanianwedding #specialday #photography #prishtina #podujeva #prizren #gjakova #ferizaj #gjilan #drenica #lipjan #mitrovic @nusetshqiptare2017 @nusetshqiptare @nusetqikat @albanischenuset @albanian_weddings @albanischedasma @kurora.aksesore @albanian.weddings @nuse_fustana_dimija @nuse_nusee @nuse.shqiptare2017 @nusegoca

(@thekrasniqis)

2018-08-31 07:08:34

Worte können nicht ausdrücken wie fest ich dich vermisse. Ich werde vielleicht nicht immer bei dir sein, aber ich werde immer für dich da sein! Eine starke selbstbewusste Frau, sollte man nie als selbstverständlich sehen, denn sie ist genauso selten wie die ,,Männlichkeit". Te Dua Zemra Jem ♥️ #morgenhabichdichwieder . . . . #militarylife #missyou #couplesgoals #couple #garden #tedua #strongwoman #proud #proudtobeyours #dashuri #fashion #fashionista #beautiful #love #imissyou #mylove #bae #baegoals #baefeelings #honey #outfitoftheday #outfit #fashionblogger #fashionable #outfitinspo #outfitselfie #goodvibes #mylove #everythingforme #iloveyou