#porosittani

17,666 posts tagged with #porosittani

Photos and Videos about #porosittani

🌸 New Collection 🌸Nike Material Mikrofiber 🌸S•M•L•XL•2XL 📥Porosit Tani DM📥

😍😍😍

Cmimi: 2000 Leke SUPER OFERT Syze te polarizuara Ray-Ban me xhama qelqi prodhim Italian nuk I deportojn rrezet e drites mbrojn 100% syt nga rrezet e djellit dhe te telefonit apo te televizorit. Cmimi me i mir vetem te Dyqani Okazion Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani #porosittani📣 #porosittani📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blisigurte #blejngashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #oferta #syze #rayban #aksesor #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #fashion #shkoder #permeshkuj #dergesa_ne_gjith_shqiperine

Cmimi: 1800 Leke SUPER OFERT Syze te polarizuara Ray-Ban prodhim Italian nuk I deportojn rrezet e drites mbrojn 100% syt nga rrezet e djellit dhe te telefonit apo te televizorit. Cmimi me i mir vetem te Dyqani Okazion Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani #porosittani📣 #porosittani📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blisigurte #blejngashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #oferta #syze #rayban #aksesor #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #fashion #shkoder #permeshkuj #dergesa_ne_gjith_shqiperine

🌸New Arrivals 🌸Material Mikrofiber 🌸S•M•L•XL•2XL 📥Porosit Tani DM📥

🌸New Arrivals 🌸Material Mikrofiber 🌸S•M•L•XL•2XL 📥Porosit Tani DM📥

🌸New Arrivals 🌸Material Mikrofiber 🌸S•M•L•XL•2XL 📥Porosit Tani DM📥

🌸New Arrivals 🌸Material Mikrofiber 🌸S•M•L•XL•2XL 📥Porosit Tani DM📥

New 😍 Koleksioni me i ri dhe me i kerkuar i atleteve vjen tek ne me nje super cmim Nr :40.41.42.43.44 Porosit tani ne Direct 📥 #porosittani #blitaniporosiavjenkudoti #blionline  #blitani #paguajnedorzim #transportnetegjitheshqiperi #tirane #albania #albaniafashion #tirane #albania #fashion

New 😍 Koleksioni me i ri dhe me i kerkuar i atleteve vjen tek ne me nje super cmim Nr :40.41.42.43.44 Porosit tani ne Direct 📥 #porosittani #blitaniporosiavjenkudoti #blionline  #blitani #paguajnedorzim #transportnetegjitheshqiperi #tirane #albania #albaniafashion #tirane #albania #fashion

New 😍 Koleksioni me i ri dhe me i kerkuar i atleteve vjen tek ne me nje super cmim Nr :36.37.38.39.40 Porosit tani ne Direct 📥 #porosittani #blitaniporosiavjenkudoti #blionline  #blitani #paguajnedorzim #transportnetegjitheshqiperi #tirane #albania #albaniafashion #tirane #albania #fashion

🌸New Arrivals 🌸Material Mikrofiber 🌸S•M•L•XL•2XL 📥Porosit Tani DM📥

Cmimi: 1800 Leke Ore Per Meshkuj Armani cilsi e pakrahesueshme, kundra ujit ne perdorimin e perditshem , rrip lekure i fort I cilsis se lart, materiali I ores stainless steel. Super ore me super cmim! Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani #porosittani📣 #porosittani📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blisigurte #blitani #blejngashtepia #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #permeshkuj #dhurata #ora #armani #oferta #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #dergesa_ne_gjith_shqiperine #okazion

Cmimi: 1800 Leke Ore Per Meshkuj Armani cilsi e pakrahesueshme, kundra ujit ne perdorimin e perditshem , rrip lekure i fort I cilsis se lart, materiali I ores stainless steel. Super ore me super cmim! Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani #porosittani📣 #porosittani📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blisigurte #blitani #blejngashtepia #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #permeshkuj #dhurata #ora #armani #oferta #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #dergesa_ne_gjith_shqiperine #okazion

🌸New Arrivals 🌸Material Mikrofiber 🌸 S•M•L•XL•2XL 📥Porosit Tani DM📥

🔷️Samsung J7 2018🔹️16GB🔹️ 🔻17.500 Lekë🔻 ⛟Transport falas! 🎁Aksesore dhuratë! 🛡Garanci 3 Muaj 🔁Mundësi ndërrimi brenda 48 orëve. 📥Për më shumë na shkruani në INBOX ose na kontaktoni në nr telefoni 📱 +355 67 204 4414. #porosittani #smarttronic.al #dergesakudo #tirana #durresi #vlora #shkodra #tropoja #korca

Cmimi: 1500 Leke Ore per femra silver, me 2 fusha funksionale, material cilesor stainless steel, rrip metali e bukur dhe me klas, me dizenjo te vecant. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani #porosittani📣 #porosittani📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blisigurte #blitani #blejngashtepia #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #perfemra #dhurata #ora #aksesor #oferta #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #dergesa_ne_gjith_shqiperine #okazion

Cmimi: 1300 Leke Varse per femra Argjendi me gur zirconi nuk nxihet, nje varse e vecant dhe me klas, qe terheq shum vemendje. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani #porosittani📣 #porosittani📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blisigurte #blitani #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #dhurata #perfemra #varse #bizhu #merrjepal #oferta #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #dergesa_ne_gjith_shqiperine #okazion

Cmimi: 1300 Leke Varse per femra Argjendi me gur zirconi nuk nxihet, nje varse e vecant dhe me klas, qe terheq shum vemendje. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani #porosittani📣 #porosittani📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blisigurte #blitani #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #dhurata #perfemra #varse #bizhu #merrjepal #oferta #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #dergesa_ne_gjith_shqiperine #okazion

Cmimi: 1300 Leke Varse per femra Argjendi me gur zirconi nuk nxihet, nje varse e vecant dhe me klas, qe terheq shum vemendje. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani #porosittani📣 #porosittani📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blisigurte #blitani #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #dhurata #perfemra #varse #bizhu #merrjepal #oferta #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #dergesa_ne_gjith_shqiperine #okazion

Anësore krevati “gërshet” 🍭 . . . Produkt eksluziv @per_bebin_tim . . Në gjatësinë dhe ngjyrat që dëshironi! . . . . . .👶🏼Aksesore per femijen dhe dekorin e dhomes se tij me porosi! Te gjitha llojet dhe me qendisje 👶🏼 . . Nese ke nje ide qe do ta realizosh, na kontakto ne inbox ose eja ne dyqan! . . Adresa: Rruga Hoxha Tahsin, 400m mbi Pazarin e ri. . . Tel: 00355 69 97 79 027 . . . #mami #bebi #perbebintim #handmade #blionline #porosittani #qendisje #qendisma #bebe #shtatzania #personalizime #femije #vajze #djale #dhuratatepersonalizuara #instakids #gershet #anesorekrevati #cilesi #shendet #mireqenie #krevat #bumpers #kinderzimmer #kidsinterior

💣 Cmimi: 30€🔥🔥🔥 🔘 Super cilesi, multifunksionale dita dhe data aktive, 2 varese dore dhurate 🎁 🔘 Porosit tek mesazhet 🔘 Posta falas brenda Kosoves⠀ 🔘 Shqiperi posta 3€ @blej.ora @porosit.ora

Per çdo porosi qe beni merr dhurate byzylyk dore 😍 Transporti GRATIS Pagesa pas pranimit Porosit tek mesazhet!💌 . . . . . . Per me shume follow @aloa_onlineshop edhe ne instagram . . . #kosovo #shqiperia #macedonia #pristina #gjilani #mitrovic #gjakova #prizreni #jewerly #aksesoris #aksesor #vath #makeup #accessories #nuse #vajza #nuseshqiptare #fejesa #martesa #nightout #shqipe #tetova #tetovarett #fustana #porosittani #porositonline #paguajnepranim #blejonline #porositnëinstadirect✍

Varese nga çeliku, nuk fshihen as si humb shkelqimi, me garancion 😍 Porosit nga: 🇽🇰 gratis, 🇦🇱 dhe 🇲🇰 3€ Pagesa pas pranimit Porosit tek mesazhet!💌 . . . . . . Per me shume follow @aloa_onlineshop edhe ne instagram . . . #kosovo #shqiperia #macedonia #pristina #gjilani #mitrovic #gjakova #prizreni #jewerly #aksesoris #aksesor #vath #makeup #accessories #nuse #vajza #nuseshqiptare #fejesa #martesa #nightout #shqipe #tetova #tetovarett #fustana #porosittani #porositonline #paguajnepranim #blejonline #porositnëinstadirect✍

Varese nga çeliku, nuk fshihen as si humb shkelqimi, me garancion 😍 Porosit nga: 🇽🇰 gratis, 🇦🇱 dhe 🇲🇰 3€ Pagesa pas pranimit Porosit tek mesazhet!💌 . . . . . . Per me shume follow @aloa_onlineshop edhe ne instagram . . . #kosovo #shqiperia #macedonia #pristina #gjilani #mitrovic #gjakova #prizreni #jewerly #aksesoris #aksesor #vath #makeup #accessories #nuse #vajza #nuseshqiptare #fejesa #martesa #nightout #shqipe #tetova #tetovarett #fustana #porosittani #porositonline #paguajnepranim #blejonline #porositnëinstadirect✍

Varese nga çeliku, nuk fshihen as si humb shkelqimi, me garancion 😍 Porosit nga: 🇽🇰 gratis, 🇦🇱 dhe 🇲🇰 3€ Pagesa pas pranimit Porosit tek mesazhet!💌 . . . . . . Per me shume follow @aloa_onlineshop edhe ne instagram . . . #kosovo #shqiperia #macedonia #pristina #gjilani #mitrovic #gjakova #prizreni #jewerly #aksesoris #aksesor #vath #makeup #accessories #nuse #vajza #nuseshqiptare #fejesa #martesa #nightout #shqipe #tetova #tetovarett #fustana #porosittani #porositonline #paguajnepranim #blejonline #porositnëinstadirect✍

BT speaker - WIRELESS Bluetooth/ 3-4 hours playtime/ USB storage device/ AUX input/ splashproof/ hands free phonecall/ rechargeable battery Mund te perdoret ne:iPad/tablet,phones,MP3,PC/laptop #beatbox #music #muzik #highvolume #volume #high #beatboxmusic #bestformusic #meemira #thebest #porosit #porosittani #porositprejshpis #porositbeatbox #porositonline #online #shop #onlineshop #shoppingprejshpis #shopping #shoppingfromhome #fromhome #forparty #party #bestprice

CHRAGE MINI 3+ - WIRELESS 12 hours of playtime/ USB input/ Bluetooth/ Splashproof/ rechargeable battery Mund te perdoret ne: TV,laptop,tablet/iPad,iPhone/android #beatbox #music #muzik #highvolume #volume #high #beatboxmusic #bestformusic #meemira #thebest #porosit #porosittani #porositprejshpis #porositbeatbox #porositonline #online #shop #onlineshop #shoppingprejshpis #shopping #shoppingfromhome #fromhome #forparty #party #bestprice

Beatbox. BT Speaker - WIRELESS Bluetooth/ 5h battery/ Speakers 52mmX2/hands free phonecall/ USB input/ FM Radio/ AUX Input/ CARD reader/ 10 meters Range/ rechargeable battery #beatbox #music #muzik #highvolume #volume #high #beatboxmusic #bestformusic #meemira #thebest #porosit #porosittani #porositprejshpis #porositbeatbox #porositonline #online #shop #onlineshop #shoppingprejshpis #shopping #shoppingfromhome #fromhome #forparty #party #bestprice

Beatbox. BT Speaker - WIRELESS Bluetooth/ 5h battery/ Speakers 52mmX2/hands free phonecall/ USB input/ FM Radio/ AUX Input/ CARD reader/ 10 meters Range/ rechargeable battery #beatbox #music #muzik #highvolume #volume #high #beatboxmusic #bestformusic #meemira #thebest #porosit #porosittani #porositprejshpis #porositbeatbox #porositonline #online #shop #onlineshop #shoppingprejshpis #shopping #shoppingfromhome #fromhome #forparty #party #bestprice

Ora për Meshkuj Qmimi 19.99€ Për me shum na shkruani në DM📨 Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi dhe Maqedoni 4€

Ora për Meshkuj Qmimi 19.99€ Për me shum na shkruani në DM📨 Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi dhe Maqedoni 4€

Ora për Meshkuj Qmimi 19.99€ Për me shum na shkruani në DM📨 Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi dhe Maqedoni 4€

Ora për Meshkuj Qmimi 19.99€ Për me shum na shkruani në DM📨 Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi dhe Maqedoni 4€

Ora për Meshkuj Qmimi 19.99€ Për me shum na shkruani në DM📨 Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi dhe Maqedoni 4€

Ora për Meshkuj Qmimi 19.99€ Për me shum na shkruani në DM📨 Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi dhe Maqedoni 4€

Ora për Meshkuj Qmimi 19.99€ Për me shum na shkruani në DM📨 Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi dhe Maqedoni 4€

Ora për Meshkuj Qmimi 19.99€ Për me shum na shkruani në DM📨 Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi dhe Maqedoni 4€

Ora për Meshkuj Qmimi 19.99€ Për me shum na shkruani në DM📨 Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi dhe Maqedoni 4€

Ora për Meshkuj Qmimi 19.99€ Për me shum na shkruani në DM📨 Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi dhe Maqedoni 4€

Ora për Meshkuj Qmimi 19.99€ Për me shum na shkruani në DM📨 Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi dhe Maqedoni 4€

Ora për Meshkuj Qmimi 19.99€ Për me shum na shkruani në DM📨 Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi dhe Maqedoni 4€

Ora për Meshkuj Qmimi 19.99€ Për me shum na shkruani në DM📨 Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi dhe Maqedoni 4€

Ora për Meshkuj Qmimi 19.99€ Për me shum na shkruani në DM📨 Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi dhe Maqedoni 4€

Ora për Meshkuj Qmimi 19.99€ Për me shum na shkruani në DM📨 Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi dhe Maqedoni 4€

Ora për Meshkuj Qmimi 19.99€ Për me shum na shkruani në DM📨 Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi dhe Maqedoni 4€

Anew Nutri Advance - krema ushqyese & hidratuese per te gjitha moshat - për të gjitha llojet e lëkures - Anti-moshë 1. Krem dite - 8.70€ 2. Krem nate - 8.70€ 3. Pastrues & tonik - 7.60€ Ne set me 25% zbritje. #set #antiage #porosittani 📤

6 PACK EMS NGA 29.99€ NE 9.99€ Formoni muskujt e barkut pa stërvitje të rëndë me vetëm 20 minuta në ditë. Mund të stërviteni në rehatinë e shtëpisë suaj ose mund të ndjekni rutinën tuaj të fitnesit dhe të e përdorni njëkohësisht. Kjo paisje tonifikuese përdor sistemin EMS (Stimulimi elektrik i muskujve) dhe është e përshtatshme për dy gjinitë. Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi🇦🇱 dhe Maqedoni🇲🇰 4€

Anew Nutri Advance - krema ushqyese & hidratuese per te gjitha moshat - për të gjitha llojet e lëkures - Anti-moshë 1. Krem dite - 8.70€ 2. Krem nate - 8.70€ 3. Pastrues & tonik - 7.60€ Ne set me 25% zbritje. #set #antiage #porosittani 📤

Kufje super cilesore per iPhone 7/8/X. 👉Cmimi 1490 Leke 👁 👉Porosit tani dhe produkti vjen tel ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi transporti kudo -------------------------------------- #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤 #royalmobile

➡️ SHAMPO BISHT KALI DHE GINSENG , VLERËSUAR SI SHAMPO MË E KËRKUAR E LINJËS BISHT KALI ! ➡️ Shampo bisht kali me ginseng është trajtimi për: 🔸Flokë të dëmtuar 🔸Flokë që nuk rriten 🔸Flokë që bien vazhdimisht Për më tepër informacion klikoni linkun e mëposhtëm: 👇👇👇 http://www.bioherbal.al/details/79-shampo-bisht-kali-and-ginseng POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE #shampobishtkali #protecthairloss #naturadoenprovence #horseshampoo #skin #skincare #horsetail #healthy #beauty #beautiful #shampoo #shampobishtkali #body #ginseng #naturalhairgrowth #woman #man #tiranapost #conditionscalp #bio #organic #bioproducts #certified #bioherbalalbania #porosittani #shqiperia #s #biocarelabs #herbalife #beautysalon #share

🔥🔥🔥

Fustan me material për stinë e verës. Masat e mbetura 40 , 46. Çmimi 25 €. #porosittani 📥🌸