#princesha

3,594 posts tagged with #princesha

Photos and Videos about #princesha

(@adi_f10)

1 Day 4 Hours Ago

Princesha Palace #kallashi #princesha #queen #bmwm5f10 #kosovo #gjilan #ferizaj @ak47kallashi

(@veshjeperfemijeniki)

1 Day 12 Hours Ago

👸Ajla eshte #princesha nga Dibra 🎉🎂🎁🎈 Festojme plot #1vjec🎂 #badiipersonalizuar #fundmebordure #kordele Porosi e derguar ne Peshkopi Ju falenderojme per besimin qe na jepni Si gjithmon #ditelindjenepare festohet me #veshjeperfemijeniki

(@alvers_murati)

6 Days 5 Hours Ago

#princesha babit 😍

(@agjensia_little_stars)

7 Days 5 Hours Ago

(@gjergjitafani)

7 Days 8 Hours Ago

#nadriana #princesha #ime 😍😍

(@veshjeperfemijeniki)

10 Days 6 Hours Ago

👸Isabella eshte #princesha qe jeton ne Itali Se shpejti feston plot #1vjec🎂 Porositur dhe postuar ne Itali Me foto nga festa 🤗 Na e premtoi Mami #tutudress Ju falenderojme per besimin qe na jepni 😍 Si gjithmon #ditelindjaepare festohet me #veshjeperfemijeniki

(@rrobaqepsi.tasha)

20 Days 13 Hours Ago

#princesha

(@renatorexha)

22 Days 3 Hours Ago

“𝘼𝙘𝙤𝙪𝙨𝙩𝙞𝙘 𝙨𝙚𝙨𝙨𝙞𝙤𝙣 ” 𝙣𝙪𝙢𝙗𝙚𝙧 𝟐 #comingsoon #grupilynx #princesha

(@party_dekor_al)

2018-10-24 10:48:32

(@teas_cosmetics_)

27 Days 11 Hours Ago

#cante #per #princesha 👑🤩😍

(@teas_cosmetics_)

27 Days 11 Hours Ago

#cante #per #princesha 👑😍😍

(@trendy_parukeri)

2018-11-08 08:54:57

elvistabaku#princesha jote😍

(@veshjeperfemijeniki)

2018-11-06 06:23:07

👑Dea eshte #princesha qe jeton ne Itali 🤩 Festojme plot #1vjec🎂 E gjithe familja do vishet njesoj me #veshjeperfemijeniki Mami Babi Vellai dhe Dea e vogel do vishen me #bluzemededikim #badiipersonalizuar #kordele #fundtutu Se shpejti me foto nga festa Ju falenderojme qe zgjodhet 😍 #veshjeperfemijeniki

(@party_dekor_al)

2018-11-05 03:22:55

🎉🎊SUPEROFERTEEEEEE.😯😻 🤩Vetem 100.000 leke te vjetra🤩 🔺3 Personazhe 👑👸 🔺1 orë- 1 orë 15 minuta🕛 🔺Piktura ne fytyre 🔺Foto e festes 📀📸 🔺Muzike profesionale🎤🎤🎶🎵 🔺Lojra argëtuese dhe të larmishme🎀🎁 🔺Kërcime në grup për fëmijë dhe të rritur 🔺Shërbime të tjera (CMIM EKSTRA) *Dekor me tullumbace-fillojne nga 50.000 leke te vjetra🎈🎈 *Emri i fëmijës bashkë me numrin.🎁 *Katering🍦🍡🍹 *Torta🎂 Për paketa apo kombinime të tjera kontaktoni:- 0695875733

(@valentina_guzi)

2018-10-31 15:15:32

#princesha #ime #vogel