Photos and Videos about

Chinese dumplings #chineseculture #dumplings #chinese food

Chinese style photograph8 #Chinese #Chinatrends #Chinaclassic

China top actress 2018 Crystal Liu#Chinese #Chinastars #Chinesebeauty

#princesha de mii corazon.. #mi niña Natasha..:)

party_dekor_al
(@party_dekor_al)

3 Days 23 Hours Ago

😍😍😍

SUPEROFERTE 🤩 8000 mije lek te reja 🔺2 Personazhe (Ana, Elsa, Aurora, Kllouni, Ana, Hulk, Winnie the Pooh, Iron Man, Spiderman, Batman, Hirushja, Borëbardha, Olaf, Mickey & Minnie Mouse, Minions, Hello Kitty, Pinguini, )👑👸 🔺1 orë- 1 orë 15 minuta🕛 🔺Piktura ne fytyre 🔺Foto e festes 📀📸 🔺Muzike profesionale🎤🎤🎶🎵 🔺Lojra argëtuese dhe të larmishme🎀🎁 🔺Kërcime në grup për fëmijë dhe të rritur 🔺Asistence ne fikjen e qirinjve 🔺Shërbime të tjera (CMIM EKSTRA) *Dekor me tullumbace-fillojne nga 50.000 leke te vjetra🎈🎈 *Emri i fëmijës bashkë me numrin.🎁 *Katering🍦🍡🍹 *Torta🎂 Për paketa apo kombinime të tjera kontaktoni:- 0695875733

ajdi
(@ajdi960)

6 Days 8 Hours Ago

Weekend Family ❤💖 #princesha 💥💎

👑Alkida eshte #princesha nga Peqini (Elbasan) Festojme plot #1vjec 🎂🎁🎉🎈🎊 #badiipersonalizuar #fund #kordele Ngjyra e #kuqe I zgjodhi Mami si kujtim ne #ditelindjenepare Se shpejti me foto nga festa 😍🎈 #veshjeperfemijeniki

4WMonlineshop
(@4wmonlineshop)

8 Days 4 Hours Ago

Set per datlindje, me figura te ndryshme jo vetem keto ne foto. Plotesoja deshiren femijes! Transportin e keni #falas! #setperdatlindje #setperditlindje #set #frozen #ana #elsa #benten #spiderman #princesha #minions #happy #happybirthday #birthday #datlindje #ditlindje #numra #balona #mbajtesetortesh 10.00€

🎂🎂🎂😍😍😍🎉

Zemra jem Te dua shum ❤💋 Meine kleine Nichte ❣ #princesha #mylove #family

Per Bebin Tim
(@per_bebin_tim)

15 Days 5 Hours Ago

👑 Princesha në makinë 👑 . . 🏷 Varëse makine me vakum, e personalizueshme sipas dëshirës, edhe me emër, për vetëm 1190 lekë 🏷 . Transporti në Tiranë është falas ndërsa në rrethe 100 lekë . . . . 👶🏼Aksesore per femijen dhe dekorin e dhomes se tij me porosi! Te gjitha llojet dhe me qendisje 👶🏼 . . Nese ke nje ide qe do ta realizosh, na kontakto ne inbox ose eja ne dyqan! . . Adresa: Rruga Hoxha Tahsin, 200m mbi Pazarin e ri. . . Tel: 00355 69 97 79 027 . . . #mami #bebi #perbebintim #qendisje #princesha #jastekipersonalizuar #personalizime #qendisma #qendisje #bebe #shtatzania #djale #vajze #porositonline #personalizime #certifikatelindje #arush #femije #personalizime #kornize #certifikataperbebe #makine

👑Markela eshte #princesha e vogel qe jeton ne Greqi Festojme plot #1vjec 🎂🎉🎊🎈 🎁 nga Nena dhe Gjyshi #badiipersonalizuar #fundmebordure #kepucemefjongo #kordele #getamepapjon Ngjyra #ekuqe Ju falenderojme qe rizgjodhet #veshjeperfemijeniki

Seti I bebeve me i pelqyer nga vogelushet nga mamas&papas *Loder qe rrotullohet me muzike *Loder qe perdridhet ne krevat *Loder qe lidhet ne karroce *Lepurush I bute *Batanie e ngrohte . . 💯% cotton . . Porosit tani . . #lepurushi #beba #batanie #loder #kukulla #princesha #princ

Olgert Muco
(@olgertmuco)

19 Days 24 Hours Ago

#princesha ime 💗💝🙏💥💫🍒

#princesha Natasha.. Esperando tu llegada nene..:)

Ada Furxhi
(@adafurxhi)

26 Days 23 Hours Ago

Birthday Girl 🎂 full of Frills 🎀, Rainbows🌈, Unicorns 🎠and Balloons🎈!! HAPPY 6th BIRTHDAY Sweet Little Vivian!! Hope your entire life is filled with Happy Rainbows and Magical Rainbows and let your life be White+Sparkly like the snow - exactly like today!! [January 19th 2019.] 🎊 🎁 🎉 #rainbows #unicorns #balloons #birthdaygirl #sheissix #mysweet #mygorgeouschild #mydaughtermyworld #mybeautifulprincess #mommysgirl #vajzaime #princesha #jeta #myunicornworld #blessedbeyonmeasure #january19th #proud #livelifetoitsfullest #enjoy #vivianturns6 #ijustloveher #tothemoonandback #vivian #viv #myprideandjoy #cute_ig_kids #kidsofinstagram #kidsgotstyle #kidootd #albaniangirls

party_dekor_al
(@party_dekor_al)

1969-12-31 16:00:00

Aurora #princesha e vogel qe jeton ne Itali feston #1vjec🎂 Eshte 🎁 per mbesen #badiipersonalizuar #tutu #kordele Ju falenderojme qe zgjodhet #veshjeperfemijeniki

4WMonlineshop
(@4wmonlineshop)

2019-01-12 05:19:16

Te gjitha femrat jane #princesha vetem qe ju duhet #kurora e tyre e preferuar! Transporti eshte FALAS. #crown #feelinglikeaprincess #everygirlneedit #beautiful #amazing #justforyouladies #lovely #love

#princesha ime#

Apa kata Artis Syahrini ⤵ Muda"han anak-anak muda yg sudah mengerti dunia digital bisa mendownload ini (aplikasi Paytren) saya support sekali. Karena ini membantu sekali untuk menyimpelkan hidup. Hidup itu sudah ribet dan berat. Jadi make it simple.PayTren Solusinya. Syahrini (Penyanyi) Info Mentor cek bio ya Follow @ardisetianto_ Follow@purworejopunyabisnis_paytren #milenial #remajajamannow #princesha #lokerjakarta2018 #karyawancantik #karyawan #karyawanbank #indonesian

Apa kata Artis Syahrini ⤵ Muda"han anak-anak muda yg sudah mengerti dunia digital bisa mendownload ini (aplikasi Paytren) saya support sekali. Karena ini membantu sekali untuk menyimpelkan hidup. Hidup itu sudah ribet dan berat. Jadi make it simple.PayTren Solusinya. Syahrini (Penyanyi) Info Mentor cek bio ya Follow @ardisetianto_ Follow @purworejopunyabisnis_paytren #milenial #remajajamannow #princesha #lokerjakarta2018 #karyawancantik #karyawan #karyawanbank #indonesian