Burası Şirinevler Mareşal Fevzi Çakmak sokağıdır. Esnaf engelli park yeri için ayrılan yerleri hususi işletmesi için kullanmaktadır. Lüffen bilinçli ve duyarlı olalım.
0 Comment Download

People Also Viewed

🎉 G.I.V.E.A.W.A.Y.3 LUCKY WINNERS🎉 DO YOU WANT TO BE ONE OF THEM? 1-Like this photo 🔥 2 - Follow @regaloparati.it and follow all the people that this page follows, like and comment their photos in a different way 3 - C.o.m.m.e.n.t many times the pictures in a different way 🔴 similar comments are FORBIDDEN🚫 , you can comment several times to have more chances to win but different things. 🔴it is forbidden to Unfollow people during the Giveaway and when it’s over. Otherwise you’ll be blocked and banned from the other contests. We’ve got apps that state who’s doing it. 🔥🎉 th winner will be announced on April 22 😱 —————————— Not affiliated with Instagram Inc nor with the illustrated brands

Empieza una de las semanas que más me gustan del año, ¿sabéis por qué? 🤗🤗 . . #abril #primavera #amarillo #feliz

Дорогие друзья, напоминаем вам, о том что Наша организация предоставляет автозапчасти с гарантией при установке на нашем сервисе ОТ 15.000 км!

Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszyskich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ. Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko. I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana to wiem, że moja praca nie jest przyjaznym środowiskiem dla uczuć. Kochani fani! Spełniły się Wasze życzenia dla mnie. Znalazłam prawdziwą miłość zbudowaną na początku tylko na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu. Właśnie dlatego ją ukrywałam - wybaczcie mi, ale było warto 😉 Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka 😉 Chociażby Pani z urzędu stanu cywilnego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości. Dziękuje za piękną suknię @berta i tygodnie przymiarek w @madonnasuknieslubne w Warszawie. Dziękuję moim 50 gościom za niezapomniany i piękny weekend. Dla fanów szykuję niezwykłą niespodziankę, a póki co dzielę się z Wami moim sercem.

Mimosas mornings and the comfiest bed on earth 🍊💭 @thejuliahotelsofi // pc: @_maddiemac

Users who like this media